Najnoviji foto album: JESENJI KROS 2014

NASTAVNICI POSJETILI ETNO-SELO VUKOVIĆ KOD BIJELOG POLJA

Objavljeno 11.06.2014 u kategoriji EKSKURZIJE I IZLETI
Jednodnevi izlet je organizovan za nastavnike na kraju nastavne godine. Tom prilikom nastavnici su posjetili 17. juna etno-selo VUKOVIĆ kod Bijelog Polja.

DODJELJENE NAGRADE ZA LIKOVNE I LITERARNE RADOVE U ZZZ BERANE

Objavljeno 10.06.2014 u kategoriji LIKOVNA KULTURA
Učenicima kao i mentorima uručene su nagrade za najbolje likovne i literarne radove na temu profesionalne orijentacije u Zavodu za zapošljavanje u Beranama 18. juna 2014. godine. Nagrade je uručila načelnica Biroa rada u Beranama Branka Šćekić. Najbolji likovni radovi iz naše škole su I mjesto - Imran Monić VI-2 odjeljenje, II mjesto Saudin Muković VIII-1 i III mjesto Dženana Murić iz VIII-1 odjeljenja. Prvonagrađeni je i literarni rad Adelise Škrijelj iz IX-2. Takođe, nagrađeni su i nastavnici mentori Ibrahim Kurpejović iz likovne kulture i Nejma Kalač, nastavnica crnogorskog - srpskog, bosanskog i hrvatskog jezika i književnosti. Nagrade i diplome su obezbijedili Zavod za zapošljavanje Crne Gore i Centar za informisanje i profesonalno savjetovanje.

MASKENBAL PRVAKA

Objavljeno 19.05.2014 u kategoriji PRVACI 2013/14
Prvaci OŠ „25.maj“ su 20. maja u kostimima i pod maskama prošetali gradskim trgom. Ovu šaroliku kolonu, u kojoj je bilo preko 100 dječaka i djevojčica, pozdravio je veliki broj građana u kojoj su uz mališane bile i njihove nastavnice, među kojima su prednjačili članovi njihovih porodica koji su sa pažnjom i znatiželjom posmatrali učesnike dječijeg maskenbala.

URUČENA PRIZNANJA IX RAZREDIMA IZ LIKOVNE KULTURE

Objavljeno 19.05.2014 u kategoriji NAGRADE I PRIZNANJA
Učenicima IX razreda koji su tokom školske godine bili aktivni izlikovne kulture i koji su tokom školske godine imali 5 uručena su priznanja, koja im je dodijelio nastavnik likovne kulture Ibrahim Kurpejović, prof.

SEDMI RAZRED POSJETIO NACIONALNI PARK - BIOGRADSKA GORA

Objavljeno 08.05.2014 u kategoriji EKSKURZIJE I IZLETI
Učenici sedmih razreda su posjetili Nacionalni park BIOGRADSKA GORA 10. maja, u okviru nastave škola u prirodi.

MATURANTI U JEDNODEVNOM IZLETU

Objavljeno 08.05.2014 u kategoriji EKSKURZIJE I IZLETI
Organizovan je jednodnevni izlet za polumaturante naše škole do Kotora 10. 05. 2014.

SPORTSKI SUSRETI 2014

Objavljeno 21.04.2014 u kategoriji SPORTISTI NAŠE ŠKOLE
Na sportskim susretima osnovnih škola naše opštine sveukupni pobjednici su sportisti naše škole koji su osvojili tri prva mjesta.

IZABRAN NOVI PREDSJEDNIK SINDIKALNE ORGANIZACIJE

Objavljeno 04.04.2014 u kategoriji AKTUELNOSTI
Nakon odlaska u penziju Mušana Nurkovića, na sjednici Sindikalne organizacije naše škole 07. februara izabran je novi predsjednik mr Marinko Radević koji će u narednom periodu obavljati tu dužnost.

FINALNI DIO ŠAHOVSKOG TURNIRA

Objavljeno 31.03.2014 u kategoriji ŠAHOVSKI TURNIR 2014
Druga je godina kako se u našoj školi održava šahovski turnir u muškoj i ženskoj konkurenciji učenika od VI do IX razreda. Nakon prethodna tri eliminaciona kruga 2. aprila je održan finalni dio takmičenja.

REZULTATI DRUGOG KOLA TAKMIČENJA NA TURNIRU U ŠAHU

Objavljeno 24.03.2014 u kategoriji ŠAHOVSKI TURNIR 2014
Nakon prvog kola turnira u srijedu 19. 03. 2014. godine odigrano je i drugo kolo na kojem su postignuti sljedeći rezultati i određeni parovi za finalni dio turnira koji će se odigrati 26. 03. 2014. godine.