POHVALE I NAGRADE

OSVOJENA MJESTA SA RAZNIH TAKMIČENJA OD POČETKA RADA ŠKOLE

 2000/2001

XXIV smotra recitatora

II mjesto  -  Adela Ramović         mentor Tanja Đorović

 

XXII smotra dramskog stavralaštva

II mjesto   - ekipno              mentor  Kruna Ristić

 

PREDMETNO REGIONALNO TAKMIČENJE

II mjesto -Fizika - Radule Lalević,   mentor Suada Zoronjić

II mjesto -Hemija -Elmasa Kapetanović ,  mentor Radmila Radović

II mjesto -Biologija -Jelena Žižić,   mentor  Nataša Drobnjak

III mjesto -Matematika - Jasmin Striković , mentor Rajka Radojević

 

PREDMETMO REPUBLIČKO TAKMIČENJE

II mjesto - Hemija -Elmasa Kapetanović , mentor Radmila Radović

 

XXXVIII SMOTRA ,, ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU " REGIONALNO 

I mjesto Almedina Zeković

II mjesto Saša Lazović

mentor Mevluda Nišić

XXXVIII SMOTRA ,, ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU " REPUBLIČKO

I mjesto ekipno

II mjesto Almedina Zeković ,    mentor Mevluda Nišić

 2001/2002

 

 XXIX SMOTRA ,, ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU " REGIOMALNO

I mjesto ekipno

II mjesto -Sandra Raičević

II mjesto - Oliver Bakić ,   mentor Mevluda Nišić

XXXIX SMORTA ,, ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU " REPUBLIČKO

III mjesto ekipno

IV mjesto - Sandra Raičević

IV mjesto - Oliver Bakić ,   mentor Mevluda Nišić

XXXIX SMOTRA ,, ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU " SAVEZNO

VII mjesto Oliver Bakić

X mjesto Sandra Raičević , mentor Mevluda Nišić

XXIV SMOTRA MODERNOG PLESA

II mjesto ekipno , mentor Stanka Simonović

EVROPSKA LIKOVNA SMOTRA - SLOVENIJA

I mjesto Amina Čikić ,  mentor Ljiljana Đurđević

   2002/2003

XXX SMOTRA ,, ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU " REGIONALNO

 II mjesto ekipno

I mjesto Jovana Ljujić

II mjesto Ivana Konatar , mentor Mevluda Nišić

XXX SMOTRA ,,ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU " REPUBLIČKO

II mjesto ekipno

I mjesto Joavana Ljujić

II mjesto Ivana Konatar , mentor Mevluda Nišić

XXX SMOTRA ,, ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU " SAVEZNO

I mjesto Ivana Konatar

III mjesto Jaovana Ljujić, mentro Mevluda Nišić

XXX SMOTRA ,, ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU " EVROPSKO LISABON

IV mjesto Iavan Konatar, mentor Mevluda Nišić

XII SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA

II mjesto  - Sandra Raičević , mentor Miroslav Obradović

V SMOTRA BESJEDE

II mjesto Ivana Trutić , mentor Tanja Đorović

SPORT- REGIONALNO

II mjesto - atletika Dalibor Bulatović

II mjesto - atletika Tijana Rakonjac

II mjesto košarke (M)

II mjesto fudbal (M)  , mentor Jasminka Međedović

PREDMETNO REPUBLIČKO TAKMIČENJE

IV mjesto -Ruski jezik - Tamara Šćekić , mentor Ismat Lukač

2003/2004

SPORT - REGIONALNO

I mjesto skok u dalj  - Saša kovačević

II mjesto košarka (M)  , mentor Jasminka Međedović

XVI SMOTRA MODERNOG PLESA

II mjesto ekipno  , mentor Jasminka Međedović

KVIZ ,, KO ZNA ZNA "

II mjesto ekipno , mentor Vukoman Damjanović

2004/2005

PREDMETNO REPUBLIČKO TAKMIČENJE

II mjesto -Hemija  Joavana Ljujić

III mjesto - Hemija Amra Ramović , mentor Radmila Radović

XIX SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA

III mjesto Marko Konatar , mentor Miroslav Obradović

SPORT - OPŠTINSKO

III mjesto skok u dalj Jasmin Hodžić

III mjesto atletika Vladan Koarać , mentor Stakna Simonović

2005/2006

PREDMETNO REPUBLIČKO TAKMIČENJE

I mjesto Hemija , Jovana Ljujić ,

III mjesto Hemija , Mladen Rakonjac , mentor Radmila Radović

II mjesto Fizika , Gordana Cvijović , mentor Ešef Bahović

XXXIV SMOTRA ,, ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU "  OPŠTINSKO

III mjesto ekipno , mentor Mevluda Nišić

SMOTRA IZ PRVE POMOĆI OPŠTINSKO

III mjesto ekipno , mentor Hadija Mulić

SPORT - OPŠTINSKO

II mjesto košarka (Ž)

II mjesto fudbal (M) , mentor Jasminka Međedović

XII SMOTRA DRAMSKOG STVARALAŠTVA

II mjesto ekipno

nagrada za scenski govor Jovana Ljujić , mentor Kruna Ristić

XX SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA

III mjesto Ivana Konatar , mentor Ljiljana Đurđević

2006/2007

PREDMETNO REPUBLIČKO TAKMIČENJE

II mjesto - Istorija Stefan Leković , mentor Vukoman Damjanović

III mjesto Hemija Mladen Rakonjac , mentor Radmila Radović

XXXV SMOTRA ,, ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU " OPŠTINSKO

III mjesto ekipno , mentor Mevluda Nišić

SMOTRA IZ PRVE POMOĆI

III mjesto ekipno , mentor Suada Zoronjić

XXIX SMOTRA MODERNOG PLESA

II mjesto ekipno , mentor Jasminka Međedović

SPORT-OPŠTINSKO

II mjesto ekipno košarka (Ž)

II mjesto ekipno fudbal (M) , mentor Jasminka Međedović

2007/2008

XXXVI SMOTRA ,,ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU " OPŠTINSKO

III mjesto ekipno

II mjesto Luka Radović

III mjesto Tijana Ljujić , mentor Mevluda Nišić

XXXVI SMOTRA ,, ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU"  REPUBLIČKO

III mjesto ekipno

II mjesto Luka Radović , mentor Mevluda Nišić

XXXVI EVROPSKA SMOTRA SLOVENIJA

X mjesto Luka Radović , mentor  Mevluda Nišić

SPORT -OPŠTINSKO 

II mjesto ekipno odbojka (M)

II mjesto ekipno fudbal (M) mentor Jasminka Međedović

2008/2009

PREDMETNO REPUBLIČKO TAKMIČENJE

II mjesto -Hemija Miloš Ljujić , mentor Selma Dobardžić

XXII SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA

III mjesto Dragana Dabetić

II mjesto Suad Hadrović , mentor Miroslav Obradović

SPORT- OPŠTINSKO

II mjesto ekipno fudbal (M)

II mjesto ekipno košarka (M) , mentor Amer Međedović

2009/2010

SMOTRA RECITATORA

III mjesto Đorđe Kovačević , mentor Stojanka Čujović

XIII SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA

I mjesto Suad Hadrović , mentor Miroslav Obradović

SPORT OPŠTINSKO

III mjesto ekipno -Šah (M)

II mjesto ekipno -Rukomet (M)

II mjesto skok u dalj - Nemanja Đukić

II mjesto atletika Hristina Rahović , mentor Amer Međedović

2010/2011

XXIV SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA

I mjesto Suad Hardović , mentor Miroslav Obradović

SPORT

II mjesto Šah (M)

III mjesto -Rukomet (M) , mentor Miroslav Obradović

XXXIII SMOTRA RECITATOR 

II mjesto u kategoriji od I do V razreda , mentor Stojanka Čujović

2011/2012

XXXIV SMOTRA RECITATORA

III mjesto Nikola Jeavrić , mentor Elvira Hamzić

XVIII SMOTRA DRAMSKOG STVARALAŠTVA

III mjesto ekipno Kruna Ristić

XXV SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA

 I mjesto Suad Hadrović , mentor Miroslav Obradović

 2012/2013

SPORT

 II mjesto ekipno košarka (m) , mentor Amer Međedović

                                                                                                               2013/2014